Kdo jsme

Provádíme kompletní realizaci staveb

Jsme jihočeská firma působící po celé České republice a zajišťujeme kompletní realizace staveb téměř ve všech odvětvích, zejména stavby občanské, dopravní a vodohospodářské vybavenosti.

Díky týmu odborníků, jsme schopni zajistit nejen kompletní stavební práce, ale i projektování, inženýring staveb, stavební rozpočty a financování.

Kdo jsme - 1 web
Kdo jsme - 2 web

Naše činnost

Oblasti, ve kterých vám rádi pomůžeme a poskytneme naše služby

Realizace staveb

Provádíme pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby. Zajistíme výstavbu či rekonstrukci rodinných i bytových domů i jednotlivých řemesel a služeb, dále rekonstrukci bytů, bytových jader apod.

Připravíme a zhotovíme novostavby „na klíč“.

Rozpočty staveb

Zabýváme se tvorbou rozpočtů v cenové hladině RTS, pro všechny druhy staveb, zejména pro pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby.

Na základě dlouholetých zkušeností připravíme na míru výkazy výměr pro vodohospodářské a dopravní stavby vč. jejich ocenění.

Dozorování staveb (TDI)

Zajišťujeme Technický dozor stavebníka (investora) pro zabezpečení odborného dohledu nad stavbou pro ochránu investora (stavebníka) před riziky a možnými postihy spojenými se stavbou.

Financování staveb

Na základě Vašich potřeb, snů a možností navrhneme optimální způsob, jak řešit financování Vašeho bydlení.

Zajímalo by Vás, jak ušetřit mimo úrokovou sazbu 250.000 Kč z každého půjčeného milionu? To je to, co umíme.

Projekční činnost

Pro oslovení stavební firmy ZDRAVSTAV s.r.o nemusíte mít hotový projekt. Stačí pouze myšlenka či nápad a my Vám pomůže vaši ideu dopracovat do náležitostí projektové dokumentace pro ohlášení stavby či stavebního povolení.

V těchto případech máme spolupracující autorizované architekty či inženýry, kteří se dlouhdobě zabývají komplexně projektovými pracemi.

Výkopové a zemní práce

Zajistíme výkopové a zemní práce pro drobné plochy a základy, až po HTÚ velkých ploch.

Instalatérské a truhlářské práce